środa, 22 kwietnia 2015

,,zgoda na..."

,,zgoda na..."

głębokie przemyślenia 

nad decyzją z centrali

to dla wielu

chodzenie w brodziku 

z którego spuszczono wodę 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz